VN003 - 10 sposobów na skuteczną motywację, skuteczna motywacja, sposoby na motywację

[VN003] – 10 sposobów na skuteczną motywację

Czy można być zmotywowanym i pracować na najwyższych obrotach przez cały czas? Oczywiście, że nie. Każdy z nas czasem potrzebuje porządnego kopa, by wziąć się do roboty lub skończyć rozpoczęte przedsięwzięcie. To zupełnie normalne.

Dlatego tym razem przygotowałem dla Ciebie 10 sprawdzonych sposobów na poprawę swojej motywacji, utrzymanie jej na wysokim poziomie w pracy nad zadaniem oraz powrót na wyżyny zmotywowania w chwilach zwątpienia.

Czy to działa?

Przedstawione techniki doskonale się sprawdzają w przypadku moim i wielu innych osób. Nie znaczy to, że każdy z wymienionych sposobów będzie działał na Ciebie tak samo. Niektóre metody będą motywowały Cię bardziej a inne mniej. Musisz znaleźć te, które są „dla Ciebie” i stosować je w codziennej pracy, planowaniu czy pracy nad sobą.

Po drugie, nie ma nic za darmo! Nie wystarczy tylko przeczytać lub obejrzeć wideo-notatkę, aby motywacja wzrosła. To tak nie działa. Musisz po prostu zastosować konkretną metodę w praktyce. Tylko wtedy będziesz widział efekty.

Skuteczne sposoby na motywację

Kilka słów na temat pracy nad swoją motywacją możesz przeczytać w moim poprzednim wpisie Dlaczego czasem potrzebujemy kopa? Przedstawiam tam wybrane sposoby na motywację, które z pewnością pomogą również Tobie.

W tej wideo-notatce zebrałem jeszcze więcej, bo aż 10 sposobów na skuteczną motywację. Wszystkie z nich są bardzo wartościowymi narzędziami zarówno gdy pracujesz w biurze, w domu czy po prostu chcesz zrealizować jakieś przedsięwzięcie lub osiągnąć cel.

Miłego oglądania!

Teraz wystarczy już przejść do działania i sprawdzić, które techniki najlepiej działają na Twoją motywację. Od dzisiaj pracuj nad Twoim Dobrym Planem zawsze na najwyższych obrotach i skutecznie poprawiaj motywację zwłaszcza w chwilach słabości i zwątpienia.

Chciałbyś się dowiedzieć jak zastosować konkretne metody w praktyce? Masz wątpliwości lub pytania? Zostaw komentarz.

A może masz jeszcze inne sposoby na motywację, które doskonale się sprawdzają w Twojej pracy. Jeśli tak, to podziel się w komentarzu lub na facebooku. Im więcej pomysłów tym lepiej!

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://mojdobryplan.pl/vn003-skuteczna-motywacja/
YouTube
YouTube
RSS
Follow by Email